Ziņas
 Kas vēl notiek
 Statistika
 Studentu ziņas
 Farmakoloģijas jaunumi
 Farmaceitiskās aprūpes vērtējums aptiekās
 Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrācija
 Palīdzi atpazīt!
 Gaidot aspirīna 115-gadi
  Cik labi Tu pazīsti Aspirin Cardio?
  Nedēļas jautājums
  Forums
  Zāļu reģistrs
  Kompensējamās zāles
  Bezrecepšu zāles
  Uztura bagātinātāji
  Aptiekas
  Lieltirgotavas
  Zāļu ražotāji
  Sertifikācija
  Likumdošana
  MateriaMedica
  Darba birža
  Jautājumi un atbildes
 
GRIBI KĻŪT ZINĀMS UN PAMANĀMS?         IENĀC TE!
 Forums Sestdiena 4.05.2024  
  Reģistrēties
lietotājs: parole:
   Forums  »  Zāles, uztura bagātinātāji  »  notievesanas tabletes lida
Vārds Ziņojums
edite
29.05.2007 plkst. 21:43
Sākotnējā ziņa: man ir jautajums ,kas ir sis sibutramins un vai vins ir kaitigs/
Zvēriņš
31.05.2007 plkst. 15:56
Palasi pie Jautājumiem un atbildēm. Man šķiet, ka tur pulka reižu ir rakstīts par to...
ewa
04.07.2007 plkst. 09:58
Vot man patīk tas uzsvars uz NEREĢISTRETS!!!!! Parādiet man kaut vienu reģistrētu Herbalife vai Fitline produktu!!!!!!!!!!!!!!!! Bet viņi tak ņemās pa Ltviju atspērušies! Jau 10tiem gadu! Un papildina savas izplatītāju rindas - dāvina mašīnas utt. Kāpēc tad viņiem nepiesienas? Ko piesējās Lidas tirgotājem? (Pati netirgoju,bet pati lietoju.) Lai labāk ķer māklerus,kas spekulē ar nekustamajiem īpašumiem un tādejādi kruķī riņķī tūkstošiem lielu peļņu. Ko piesējās vienai Lidai? Kam ir vēlme,tas dzers un kam nav,tas nedzers! Visi ir lieli pieauguši cilvēki! kaitīgi tas un kaitīgi šitas - smēķēt nav kaitīgi - davai - nožmiedzam visus tabakas ražotājus. Dzert nav kaitīgi - nožmiedzam visus alkahola ražotājus,tai skaitā Latvijas Balzāmu (domāts ražotājs ne dzēriena marka)! Auto izplūdes gāzes nav kaitīgas - Nost ar auto! Kas mūsdienās nav kaitīgs???? Pat pārtika,ko pērkam lielveikalos piestumta ar tādiem draņķiem,ka bail. Nu tad klapējam visus veikalus arī ciet! Nafig - nost ar visu!!!! Stāvēsim rindā pie tantiņas laukos pēc krūzītes tiko slaukta piena, bet... a ja nu ķimikālijas izmantotas apstrādājot lauku,kurā gotiņa ganījusies? Tak atkal kaitīgi :( Vells, man liekas jābeidz ņemties - davai-ejam mirt! Tāpat viss kaitīgi! Atkarības?? Atkarība? Kāda atkarība?? Lomakas??? Ideotisms!!!Kādas atkarības atkarība????? Man sāk likties,ka lielākie runātāji par Lidu ir tie, kam ir vismazākā poņa par to,jo nekad nav bijusi tieša saskare, bet toties viss kas tak lasīts un dzirdēts! Tenkojiet vien tālāk! Jā, lietojot Lidu ātrāk var notievēt, bet tas tikai stimulē darboties, jo ir redzami rezultāti! Nepazūd pacietība! Jā, lietojot Lidu mainās ēšanas paradumi, vairs negribas rīt vienā laidā un stumt māgā visu, kas priekšā, Jā, lietojot Lidu, esmu bez problēmām iemācījusies neēst pēc pl. 18:00, pat sevi nemokot. Ja tā ir atkarība, kuru nelietojot Lidu cilvēki turpina piekopt - tad jā, Lida izraisījusi atkarību! Sviests! Besī,ka runā tie, kas Lidu pat rokās nav turējuši,kur nu vēl lietojuši!
bela
05.07.2007 plkst. 10:56
ewa,ja nu aknas atsaka,ko tad? Labāk nomirt tievai,nekā dzīvot veselai,bet resnai? Tiešām,alternatīva :))) Tā jau bija tievētājām,kas bija lietojušas nez kādas mistiskās ķīniešu tējiņas. Nereģistrēts nozīmē,k NAV ZINĀMS,ko tas preparāts vispār satur.
vāvere
05.07.2007 plkst. 13:12
Kam tad dāvina mašīnas? Es arī gribu!
Evita
22.07.2007 plkst. 23:39
sveiki- ja jūs interesē Lidas kapsulas- tad rakstāt uz e-pastu evita216@inbox.lv- cena 25Ls. Sūtu pa pastu (pasta izdevumi ir iekļauti cenā).
Evita
22.07.2007 plkst. 23:41
Atvainojos, sajaucu mājaslapas.
varna
05.09.2007 plkst. 17:08
Žurnālaā Kas Jauns atkal raksts par LiDa. Vai tiešām stās sastāvā varētu būt amfetamīns?
giga
26.09.2007 plkst. 21:14
Sibutramins, ko satur LIDA, ir ar ļoti lidzigu kimisko uzbuvi amfetaminam, atskiraas dazi radikalji, ja pareizi atceros...
rihards
30.11.2011 plkst. 12:26
Piedāvāju vecā tipa Lidu no KmDali (Ķīna) rūpnīcas. Cena 20Ls/iepakojums. Iespējama arī piegāde pa pastu. Rakstiet -> richijs.pr@gmail.com
jana zudina
23.01.2013 plkst. 01:03
labdien,vai ir iespeja iegadaties tabletes,,Lida,, un cik tas maksatu,paldies ar cienu jana

Vārds e-pasts
Pārkopējiet kodu kastītē
8JfmwJ
Vieta jūsu reklāmai
Notikumu kalendārs
11/03 „Respiratoro slimību modulis 20p”
14/03 LFB konference Tukumā
15/03 Seminārs "Muguras sāpju eksperts" Rīgā
19/03 LFB valdes sēde
11/04 FA seminārs
 Partneri
 
Z V A
N V D
V I
L F B
F A
V M
L F S A

Meklēt
Sadaļā
 R E D A K C I J A
* Šeit publicētā informācija paredzēta veselības aprūpes nozares speciālistiem.
Redakcija nenes atbildību sarežģījumu gadījumos, kas radušies, nespeciālistiem
interpretējot vai nelietderīgi izmantojot šo informāciju.
izstrādāts nexus.lv