Ziņas
 Kas vēl notiek
 Statistika
 Studentu ziņas
 Farmakoloģijas jaunumi
 Farmaceitiskās aprūpes vērtējums aptiekās
 Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrācija
 Palīdzi atpazīt!
 Gaidot aspirīna 115-gadi
  Cik labi Tu pazīsti Aspirin Cardio?
  Nedēļas jautājums
  Forums
  Zāļu reģistrs
  Kompensējamās zāles
  Bezrecepšu zāles
  Uztura bagātinātāji
  Aptiekas
  Lieltirgotavas
  Zāļu ražotāji
  Sertifikācija
  Likumdošana
  MateriaMedica
  Darba birža
  Jautājumi un atbildes
 
GRIBI KĻŪT ZINĀMS UN PAMANĀMS?         IENĀC TE!
 Forums Pirmdiena 29.04.2024  
  Reģistrēties
lietotājs: parole:
   Forums  »  Veselība  »  Jautājums par B12
Vārds Ziņojums
anemija
28.05.2007 plkst. 19:48
Sākotnējā ziņa: Man ir B12 anēmija. Jau 9 gadus. Un visu šo laiku, beidzoties B12 iepakojumam, es ar šausmām domāju, kā man izdosies nopirkt nākošo. Šoreiz kārtējais pārsteigums. Jau no februāra mēneša aptiekās var atrast/pasūtīti tādu B12, kam lietošanas termiņš beidzas jūnijā. Bet man iepakojums = 10 ampulas ir 10 mēnešiem. ĢĀ receptes derīguma termiņš beidzas 15 jūnijā. Vakar vienā aptiekā man paskaidroja, ka kamēr lieltirgotava neiztirgos savus krājumus, tā jaunus negādās tas ir vismaz 2-3 mēnešus. Katrā aptiekā man pasaka, ka uz lietošanas termiņu vispār var neskatīties un zāles lietot vēl 2 - 6 mēnešus pēc tā (katram farmaceitam savs cipars)!!!!! Cik noprotu no Zāļu reģistra, tad B12 no Bulgārijas ieved SIA BRIZ. Viņu mājas lapa nav aktualizēta kopš 2004 gada (pēdējās reklamētās atlaides). Tad nu mans jautājums zinātājiem: vai tiešām tā var būt, ka nav zāļu ar derīgu lietošanas termiņu un ko lai es daru?!
nununu
31.05.2007 plkst. 15:58
Vai tad tiešām nekur nevar dabūt tik elementāru lietu kā B12 ???
anemija
08.06.2007 plkst. 15:58
Nopirkt var, bet lietošanas termiņš beidzas jūnijā. un ko man darīt septembrī? Atkal atprasīties no darba, pierakstīties pie ģimenes ārsta, iet uz pieņemšanu, lai man atkal izraksta recepti? Un tikai tāpēc, ka viens monopolzāļuievedējs, divus gadus atpakaļ iepirka nepārdomāti lielu partiju ( droši vien, jo lielāka partija, jo lētākas naudiņas) un Latvijā nespēj tās notirgot? Dzirdēju, ka lētāk būšot tos pašus vecos B12 krājumus pārbaudīt un pagarināt to lietošanas termiņu, nevis iepirkt jaunus. Tikai man nav ticības šai "objektīvai" pārbaudei. Un jā, pēdējo divu gadu laikā, kad tirgo vienu un to pašu B12 partiju, cena nez kādēļ ir jūtami mainījusies.
bukte
27.07.2007 plkst. 12:17
par tiem derīguma termiņiem jau tā ir, ka drošības pēc zāļu lietošanas laiks tiek nozīmēts īsāks nekā tas reāli ir, tomēr ieteikt lietot pēc derīguma termiņa beigām farmaceits nedrīkst. Šādu lēmumu var pieņemt katrs pats. man pat liekas, ka šādu preci nemaz nedrīkst tirgot, jo faktiski šīs zāles ir vecas. darbs farmācijas inspekcijai. Ieteiktu painteresēties tur, varbūt tad lieltirgotava sarosīsies. Pārbaudīju zāļu reģistrā, patiešām tikai bulgāru no Briza.
® Laima Klimona
04.10.2007 plkst. 14:26
Kur aptiekai iegādāties gripas vakcīnu,ja z/l Magnum Medical ,Tamro 4.oktobrī tās nav?Vai šogad vakcīna būs tikai Recipe+?

Vārds e-pasts
Pārkopējiet kodu kastītē
fZ9efn
Vieta jūsu reklāmai
Notikumu kalendārs
11/03 „Respiratoro slimību modulis 20p”
14/03 LFB konference Tukumā
15/03 Seminārs "Muguras sāpju eksperts" Rīgā
19/03 LFB valdes sēde
11/04 FA seminārs
 Partneri
 
Z V A
N V D
V I
L F B
F A
V M
L F S A

Meklēt
Sadaļā
 R E D A K C I J A
* Šeit publicētā informācija paredzēta veselības aprūpes nozares speciālistiem.
Redakcija nenes atbildību sarežģījumu gadījumos, kas radušies, nespeciālistiem
interpretējot vai nelietderīgi izmantojot šo informāciju.
izstrādāts nexus.lv