Ziņas
 Kas vēl notiek
 Statistika
 Studentu ziņas
 Farmakoloģijas jaunumi
 Farmaceitiskās aprūpes vērtējums aptiekās
 Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrācija
 Palīdzi atpazīt!
 Gaidot aspirīna 115-gadi
  Cik labi Tu pazīsti Aspirin Cardio?
  Nedēļas jautājums
  Forums
  Zāļu reģistrs
  Kompensējamās zāles
  Bezrecepšu zāles
  Uztura bagātinātāji
  Aptiekas
  Lieltirgotavas
  Zāļu ražotāji
  Sertifikācija
  Likumdošana
  MateriaMedica
  Darba birža
  Jautājumi un atbildes
 
GRIBI KĻŪT ZINĀMS UN PAMANĀMS?         IENĀC TE!
 Forums Piektdiena 3.05.2024  
  Reģistrēties
lietotājs: parole:
   Forums  »  Sarunas  »  darbs aptiekā
Vārds Ziņojums
sanita
05.08.2008 plkst. 16:15
Sākotnējā ziņa: Lūdzu pastāstiet kā ir ar algām? Cik pelnat Rīgas aptiekās? Kurās vairāk maksā? Nevaru izdomāt kur sūtīt savu CV. :)
baumas
27.08.2008 plkst. 12:21
baumas taadas, ka A aptiekaas maksaa labaak kaa Meeness aptiekaas.... un abas sacenshaas, kura izdomaas vairaak noteikumus prieksh farmaceitiem par sortimentu, aptiekas apgroziijumu, atlikumu utt. Bet pati Riigaa nestraadaaju, preciizi nepateikshu... Tikai zinu, ka preciizas algas, ar preciiziem cipariem jau neviens taapat negribees staastiit.... Taa, ka labaakais variants... aizsuutiit visur, aiziet paintereseeties cik maksaa un peec tam izstaasti citiem ar kur piedaavaaja visvairaak:)
® raita
17.09.2008 plkst. 09:30
Vai kaads vareetu pastaastiit cik labi, vai cik slikti ir straadaat Eiroaptieku tiiklaa; mani vairaak interesee aptiekas vadiitaajas darba apstaak'li.
anna
18.09.2008 plkst. 14:09
lieta par a.aptiekaam un meeness aptiekaam ir taada, ja vini censhas ieguut farmaceitu no viena aptieku tiikla uz savu , gan tie, gan tie censhas piedavat naudas zinaa vairaak, nekaa bijis ieprieksh, BET meeness aptiekaas pastaav taada lieta, ka tev vienmeer ir jaapaarrekina sava alga, lai izsekotu cik daudz tev neizmaksaa no soliita.otra lieta, ka a.aptiekas negrib maksaat par nostraadataam virsstundaam peec likuma dublutaa.bet visu ko nopelniiji - godigi izmaksaa.eiroaptiekaas nevareesi sanemt sev zales ar darbiniekiem domaato atlaidi.
® raita
25.09.2008 plkst. 08:17
Vai kaads vareetu ieteikt, ko dariit taadaa situaacijaa, kad peec atluuguma iesnieg'sanas naakas izjust saimnieka naidu un baidiities no nepatiesaas inventarizaacijas, da'zaadaam piekasii'sanaam utt-beidzot arii neizmaksaas nopelniito naudu-jo maksaa mums no 2aam kaseem- melnaas un baltaas.Es esmu sa'sutumaa un baidos par savu veseliibu, jo to spriedzi ir gruuti iztureet. Liidz iesniedzu atluugumu viss bija labi. Vai visaas aptiekaas ir taa?
raitai
25.09.2008 plkst. 09:20
vieniigais ieteikums.... naakamreiz mekleet darbu, kur nemaksaa no melnaas kases, tad gan naakas nodokljus maksaat, kas ar ir traki:), bet tad vismaz otreiz nenonaaksi situaacijaa, kad jaauztraucas vai samaksaas nopelniito naudinju!
annas tekstam piebilde
25.09.2008 plkst. 09:25
Tik smalki visu nezinu, bet nepiekriitu, ka a aptiekaas nemaksaa par virsstundaam... Tur gan jaabuut nopietam iemeslam, lai taas virsstundas straadaatu, jo vinji ljoti neveelas, lai taadas buutu. Bet ja nostraadaa, vismaz pamatotu iemeslu dēļ, t.i. kolēģis slims vai atvaļinājumā, tad samaksā kā pienākas pēc likuma!
TATA
31.10.2008 plkst. 19:24
SLIKTAK PAR SANA-S NEVAR BUUT!!! UZMANIIGI!!!
jautrā atraitne
09.01.2009 plkst. 20:04
Eiroaptiekās maksā mazas algas, pastāvīgi melo, administrācija neuzlabo darba apstākļus, utt. Pēdējā laikā 'leitis' lēnām pārvācas uz savu rodinu, bet darbiniekie darba algas nav samaksātas par pag'jušo gadu.
PAR
22.01.2009 plkst. 20:38
"Jautrā atraitne"' ja jūs uzskatāt ka jums nesamaksā jūs varat aizbraukt uz ofisu un viņi jums parādīs visus jūsu algas ko viņi jums samaksāja. Jo man piemēram maksa to ko es nopelnīju to uz kādu summu man ir noslēgts līgums. Kā arī apmaksā gan virsstundas, svētku dienas un vēl par atvaļinājumu, jom iepriekšāja darba vietā man tādi bonusi nebija. Un ja ir ļoti labi rezultāti pastāv motivācijas sistēma. Ja jūs neesāt informēti par sistēmu tas jau ir aptiekas vadītājas nolaidība. Kā arī es varu mierīgi aiziet atvaļinājumā. Ja nepatīk tad iespējas ir daudz. Un vienmēr pastāv iespēja atvērt savu aptieku.

Vārds e-pasts
Pārkopējiet kodu kastītē
YciNGN
Vieta jūsu reklāmai
Notikumu kalendārs
11/03 „Respiratoro slimību modulis 20p”
14/03 LFB konference Tukumā
15/03 Seminārs "Muguras sāpju eksperts" Rīgā
19/03 LFB valdes sēde
11/04 FA seminārs
 Partneri
 
Z V A
N V D
V I
L F B
F A
V M
L F S A

Meklēt
Sadaļā
 R E D A K C I J A
* Šeit publicētā informācija paredzēta veselības aprūpes nozares speciālistiem.
Redakcija nenes atbildību sarežģījumu gadījumos, kas radušies, nespeciālistiem
interpretējot vai nelietderīgi izmantojot šo informāciju.
izstrādāts nexus.lv