Ziņas
 Kas vēl notiek
 Statistika
 Studentu ziņas
 Farmakoloģijas jaunumi
 Farmaceitiskās aprūpes vērtējums aptiekās
 Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrācija
 Palīdzi atpazīt!
 Gaidot aspirīna 115-gadi
  Cik labi Tu pazīsti Aspirin Cardio?
  Nedēļas jautājums
  Forums
  Zāļu reģistrs
  Kompensējamās zāles
  Bezrecepšu zāles
  Uztura bagātinātāji
  Aptiekas
  Lieltirgotavas
  Zāļu ražotāji
  Sertifikācija
  Likumdošana
  MateriaMedica
  Darba birža
  Jautājumi un atbildes
 
GRIBI KĻŪT ZINĀMS UN PAMANĀMS?         IENĀC TE!
 Studentu ziņas Ceturtdiena 23.09.2021  
Latvijas Farmācijas studentu asociācijā valdes maiņa

Nemanāmi beidzās vasara, un ir atsācies aizņemtais studiju laiks. Zelta rudeni var redzēt tikai, skatoties uz savām kājām, kuras bieži vien ir slapjas, un tikai dažas lapas vēl spītīgi turas koku zaros, pretojoties vējam un pirmajam sniegam. Arī Latvijas Farmācijas studentu asociācijai (LFSA) šis ir pārmaiņu rudens, jo ir pagājuši divi gadi kopš iepriekšējās valdes darbības laika sākuma, tāpēc 16.oktobra vakarā Farmācijas muzeja telpās LFSA kopsapulcē tika rezumēts paveiktais un arī neīstenotais, un nodota stafete jaunajai valdei.

Kopsapulcē piedalījās 20 farmācijas studenti un absolventi no Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes. Prieks bija redzēt arī Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes dekāni Baibu Mauriņu.

Pirmajā sapulces daļā tika kopīgi apsveikti nesenie jubilāri – Jānis Kurlovičs un Matīss Ķite 25 gadu dzimšanas dienā un Joanna Jeņina un Elīna Starčenko ar apaļajiem 20. Pēc tam LFSA valdes priekšsēdētājs Jānis Kurlovičs sniedza ieskatu LFSA darbībā un arī iepazīstināja tuvāk par šajos gados paveikto. Marija Šeršņova klātesošajiem stāstīja par Eiropas Farmācijas studentu asociāciju (EPSA), Ilona Karja iepazīstināja ar Students Exchange Officer (SEO) pienākumiem un darbu, rosināja pārdomāt, vai mūsu asociācijai ir vērts palikt Starptautiskajā Farmācijas studentu federācijā (IPSF). Vladimirs Keidāns uzskaitīja izglītojošos seminārus, projektus un pasākumus, kuri tika rīkoti sadarbībā ar LFSA. Īpaši atzīmēts tika pavisam nesenais Quatrino projekts, kurš notika Latvijā no 14. līdz 21. augustam, kad Rīgā tika uzņemti studenti no Portugāles, Turcijas un Rumānijas, lai apspriestu jauniešu depresijas problēmu, kas pašlaik kļūst arvien aktuālāka.

Otrajā daļā tika izlemts par valdes struktūras izmaiņām, tagad valdi veidos prezidents, viceprezidents, EPSA kontaktpersona, komunikāciju menedžeris, pasākumu organizators un IPSF kontaktpersona. Tika nobalsots arī par vēlēšanu rīkošanu reizi gadā, nevis divos gados, kā tas bijis iepriekš. Tad tika uzklausīti pretendenti uz valdes amatiem un notika pašas vēlēšanas. Neatkarīgās žūrijas sastāvā bija Jānis Kurlovičs, Vladimirs Keidāns un Baiba Mauriņa.

Jaunais LFSA valdes sastāvs:

• Elīna Starčenko
• Ilona Karja
• Joanna Jeņina
• Lāsma Mukāne
• Marina Kirsanova
• Marija Šeršņova

Saskaņā ar nolikumu LFSA valdes pirmajai sēdei bija jānotiek 14 dienu laikā pēc vēlēšanām, tāpēc jau 25.oktobrī notika pirmā jaunās valdes sēde, kurā tika apspriests valdes locekļu amatu sadalījums, tika izrunātas lietas saistībā ar Quatrino projektu, kurš nupat ir noslēdzies, izrunāti tuvākie plānotie pasākumi – seminārs par kardiovaskulārajām slimībām, kurš norisināsies 8.novembrī, un ekskursija uz „LMP”. Tad nu interesentiem jāseko līdzi informācijai, lai nepalaistu garām un piedalītos šajos LFSA rīkotajos pasākumos.

Paldies visiem, kas nepalika malā un izdarīja savu izvēli vēlēšanās, un lai jaunai valdei neizsmeļams darba spars un veiksmīga sadarbošanās!


Marina Kirsanova, RSU FF III, LFSA
5.11.2012.

Lieto Twitteri? Pastāsti par šo ziņu saviem Twitter sekotājiem!

Spied šeit:   « atpakaļ   
 
 Atsauksmes (2)   
Vārds e-pasts
Aplūkot atsauksmes »                

 

Vieta jūsu reklāmai
Notikumu kalendārs
11/03 „Respiratoro slimību modulis 20p”
14/03 LFB konference Tukumā
15/03 Seminārs "Muguras sāpju eksperts" Rīgā
19/03 LFB valdes sēde
11/04 FA seminārs
 Partneri
 
Z V A
N V D
V I
L F B
F A
V M
L F S A

Meklēt
Sadaļā
 R E D A K C I J A
* Šeit publicētā informācija paredzēta veselības aprūpes nozares speciālistiem.
Redakcija nenes atbildību sarežģījumu gadījumos, kas radušies, nespeciālistiem
interpretējot vai nelietderīgi izmantojot šo informāciju.
izstrādāts nexus.lv