Ziņas
 Kas vēl notiek
 Statistika
 Studentu ziņas
 Farmakoloģijas jaunumi
 Farmaceitiskās aprūpes vērtējums aptiekās
 Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrācija
 Palīdzi atpazīt!
 Gaidot aspirīna 115-gadi
  Cik labi Tu pazīsti Aspirin Cardio?
  Nedēļas jautājums
  Forums
  Zāļu reģistrs
  Kompensējamās zāles
  Bezrecepšu zāles
  Uztura bagātinātāji
  Aptiekas
  Lieltirgotavas
  Zāļu ražotāji
  Sertifikācija
  Likumdošana
  MateriaMedica
  Darba birža
  Jautājumi un atbildes
 
GRIBI KĻŪT ZINĀMS UN PAMANĀMS?         IENĀC TE!
 Kas vēl notiek Svētdiena 23.01.2022  
Par Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētāju iecelts Dins Šmits

14.februārī Veselības ministrijā (VM) notika VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" ārkārtas dalībnieku sapulce, kuras laikā apstiprināts jauns slimnīcas valdes sastāvs, ziņo ministrija. Ar 18. februāri slimnīcas valdē ir Dins Šmits un Anda Čakša. Par slimnīcas valdes priekšsēdētāju iecelts D.Šmits.

D.Šmits 1994.gadā absolvējis Rīgas Medicīnas institūtu, iegūstot ārsta izglītību un 2000.gadā absolvējis Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā. No 2012.gada Šmits studē doktorantūrā Rīgas Stradiņa universitātē. No 1995.gada D.Šmits strādājis „GlaxoWellcome Export” Latvijas pārstāvniecībā sākotnēji kā medicīnas pārstāvis, bet no 1996.gada kā produktu un pārdošanas vadītājs. No 1998.gada līdz 2013.gadam bijis uzņēmuma „GlaxoSmithKline Latvia” vadītājs un valdes priekšsēdētājs.

A.Čakša 1999.gadā absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, iegūstot ārsta izglītību, 2002.gadā ieguvusi specializāciju pediatrijā un 2007.gadā absolvējusi Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā. No 2011.gada A.Čakša ir Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja. Paredzēts, ka Čakša darbu abu slimnīcu valdēs apvienos.

Jaunās valdes prioritārie uzdevumi ir izstrādāt sabalansētu iestādes budžetu, nodrošinot slimnīcas ilgtspējīgu darbību, panākot līdzsvaru starp inovācijām un labi pārbaudītām, izmaksu efektīvām standarta metodēm. Tāpat valdei jāīsteno slimnīcas attīstības plāns, nodrošinot infrastruktūras atjaunošanu, lai pacienti varētu ārstēties komfortablās un funkcionālās ēkās, ziņo ministrija.

Jau ziņojām, ka 19.decembrī slimnīcas dalībnieku sanāksmē tika nolemts atstādināt no amata līdzšinējo slimnīcas vadītāju Rūtu Valteri, savukārt valdes locekļi Eva Strīķe un Guntis Bahs atkāpās paši. Līdz jaunas valdes izveidei Strīķe pildīs slimnīcas vadītājas pienākumus, bet Bahs turpinās ieņemt valdes locekļa amatu. Pašreizējā slimnīcas vadība turpinās strādāt līdz februāra vidum.


Elīna Badune
20.02.2014.


Lieto Twitteri? Pastāsti par šo ziņu saviem Twitter sekotājiem!

Spied šeit:   « atpakaļ   
 
 Atsauksmes (29)   
Vārds e-pasts
Aplūkot atsauksmes »                

 

Vieta jūsu reklāmai
Notikumu kalendārs
11/03 „Respiratoro slimību modulis 20p”
14/03 LFB konference Tukumā
15/03 Seminārs "Muguras sāpju eksperts" Rīgā
19/03 LFB valdes sēde
11/04 FA seminārs
 Partneri
 
Z V A
N V D
V I
L F B
F A
V M
L F S A

Meklēt
Sadaļā
 R E D A K C I J A
* Šeit publicētā informācija paredzēta veselības aprūpes nozares speciālistiem.
Redakcija nenes atbildību sarežģījumu gadījumos, kas radušies, nespeciālistiem
interpretējot vai nelietderīgi izmantojot šo informāciju.
izstrādāts nexus.lv